E-Bülten Kodlama 

E-Bülten Kodlama Hizmetimizden Destek Almak için Setrow Müşterisi Olmanıza Gerek Yok!

Bülten tasarımlarınızın gönderimini doğru bir şekilde yapmak istiyorsunuz, fakat bünyenizde ileri düzey HTML bilgisi olan birisi bulunmuyor ise, E-Bülten Kodlama konusunda Setrow’dan ücretli destek alabilirsiniz.

*Kodlama işlemlerimiz için fiyat teklifi istemeyi unutmayınız.
E-Bülten Kodlama Servislerimiz

Marka ile müşteri arasında etkileşimin olduğu her temas noktasında, tasarım ve fayda odaklı bir bakış açısıyla çözümler üretiriz.

HTML (Düz Kodlama)
Bülten Kodlama

E-posta sunucuları, tek görselden oluşan e-bülten çalışmalarını güvenlik sebebiyle engeller ve alıcıya ulaştırmaz. Bu sebeple, hazırlanmış tasarımın birden fazla parçaya bölünerek ("slice" işlemi uygulanarak) HTML kodlama ile e-bülten gönderimine uygun hale getirilmesi gerekir. Bu aşamada uygulanan işlem "HTML Düz Kodlama" olarak bilinmektedir. (Mobil optimizasyonu olmayan kod yapısı.)

HTML (Transactional)
Bülten Kodlama

İşlemsel takip, bülten gönderimlerinizin, içeriklerine değişken alanlar eklenerek oluşturulan kod yapısına taşınması işlemidir. İçeriklerin oluşturulmasında, sisteminiz tarafından otomatik iletilecek bültenlerin HTML kod yapısına dönüştürülmesi sağlanır.

HTML (Responsive)
Bülten Kodlama

Responsive tasarım e-postanın teknik uyumluluğu ve genel kitleye hitap etmesi açısından çok önemlidir. 2009 yılında gönderilen tüm e-postaların %47’sinin mobil cihazlarda açılma oranı, yaklaşık olarak %4’tü. Ve şu anda bu oran her yıl artıyor. Hazırlanan tasarımın responsive yapı düşünülerek oluşturulması gerekmektedir.
Responsive e-bülten kodlamasında script yapısı kullanılarak mobil görüntüleme optimizasyonu sağlanır. Bülteninizin kodlama sonrasında tüm cihazlarla uyumlu bir yapıda olacak şekilde alıcıya iletilmesi sağlanır.