Eğitim & Destek Hizmetleri

Markanızı bir adım ileriye taşırken sizlerin yanınızdayız. Çoklu dil desteğimiz kritik günlerde ve dönemlerde Destek uzmanlarımız ile Eğitim departmanımız markanızın ihtiyacı olan tüm eğitim & destek süreçleri için daima sizlerle.

Ticket Desteği

Setrow paneli üzerinden oluşturduğunuz destek talepleri yazılı olarak eğitim ve destek departmanımıza ulaşmaktadır. Gelen tüm talepler uzman destek personellerimiz tarafından kontrol edilmekte ve SLA süresi içinde cevaplanmaktadır. Ticket sistemimiz üzerinden gelen tüm kayıtlar geçmişe dönük saklanır ve anlık olarak dilediğiniz kaydınızı kontrol edebilirsiniz. En yaygın tercih edilen destek yöntemidir.

Telefon Desteği

Dilediğiniz zaman 444 62 45 (MAIL) çağrı merkezi numaramız üzerinden bize ulaşabilir ve taleplerinizi sözlü olarak destek uzmanlarımızla paylaşabilirsiniz. Gereken durumlarda destek uzmanlarımız lisanslı uzak masaüstü programımız aracılığı ile bilgisayarınıza bağlanarak destek taleplerinize birebir müdahale ile çözüm sağlayabilirler.

Online Eğitim

Tüm Setrow müşterileri ücretsiz online eğitim hakkına sahiptir. Eğitim uzmanlarımız tarafından tamamen size özel olarak planlanan online eğitimler ile ürün kullanımına yönelik tüm detaylar anlatılmakta ve sorularınız uzman arkadaşlarımız tarafından yanıtlanmaktadır.


Eğitim Videoları

Müşterilerimiz her zaman bilgiye ulaşabilsin diye hazırladığımız eğitim videolarına 7/24 diledikleri zaman ulaşabilmektedir. Eğitim videolarımız sayesinde ürün kullanımına ait tüm detaylara ulaşabilir ve dilerseniz bilgilerinizi tazeleyebilirsiniz.