E-mail Marketing

E-posta pazarlamacılığı ile hedef kitlenizin ilgisini çekin. İster yeni başlıyor olun, ister bir profesyonel olun, Setrow'un kullanımı kolay paneli, işinizi büyütmek için ihtiyacınız olan dijital pazarlama araçların tümüne sahiptir.

E-mail Marketing

E-postalar, markanızı oluşturabilmeniz için hedef kitleniz hakkında daha fazla bilgi edinmenize yardımcı olur.

E-Posta Tasarımı

Yeni başlıyor olsanız bile tasarım ekibimiz profesyonel görünmenize yardımcı olur.

Reklam Bütçenizde Yer Verin

Araştırmalar, e-mail marketing'in reklam bütçenizde en yüksek getiriyi sağladığını gösteriyor.

İşletmenizi büyütmek için tasarlanmış profesyonel e-mail marketing araçları

E-mail marketing, yasal olarak kendileri ile iletişim kurmanıza izin vermiş olan kişi ve veya kurumlar ile e-posta teknolojileri üzerinden , pazarlama, satış, bilgilendirme, iletişim ve reklam gibi amaçlar eşliğinde , kişiye özel , gruba özel veya genel ve toplu e-posta ile iletişim kurma hizmetidir.

E-mail marketing, gerek ülkemizde gerekse dünyada halen en çok kullanılan ve yatırım geri dönüş oranı en yüksek olan dijital pazarlama ürünüdür. Doğru zamanda ve doğru içerikle, kişiye özel hale getirilebilen e-mail marketing servisi ile şirketler, satış ve pazarlama konusunda yüksek başarılar elde etmekte, çok detaylı raporlanabilen e-mail marketing hizmeti, dönüşüm oranlarını katlanarak arttırabilmektedir.

E-mail marketinghizmeti aynı zamanda , diğer dijital pazarlama servislerine de bağlanabilmesi ve gönderilen e-postalar üzerinden ek senaryolar da kurulabilmesi sayesinde, çapraz pazarlama imkanı da üretmektedir.