Email Marketing Kayıt Ol
Icon Telefon  Satış : 444 62 45     Icon Telefon  Destek : 444 62 45
En Üst Kenar

Bu gizlilik sözleşmesi Teknolog Bilgi Teknolojileri ve Sistemleri A.Ş. ile işveren arasında imzalanmaktadır.
www.Setrow.com alan adlı web sitesine (kısaca “Site” olarak anılacaktır) ilişkin tüm haklar Teknolog Bilgi Teknolojileri ve Sistemleri A.Ş.’ne (kısaca “Setrow” olarak anılacaktır) aittir.

Setrow işveren tarafından kendisine elektronik ortam tarafından iletilen kişisel bilgileri ve email adreslerini iş bu Gizlilik Politikası ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında, üçüncü kişilere açıklamayacaktır.

Setrow, iş bu Gizlilik Sözleşmesinde aksi belirtilmedikçe ve aşağıda belirtilen sınırlı durumlar haricinde, işbirliği içinde olmadığı üçüncü kişilere işverene ait bilgileri açıklamayacaktır. Bu durumlar ;

a. Yetkili hukuki otoriteler tarafından çıkarılan ve yürürlükte olan Kanun, Kanun Hükmünde Kararname, Yönetmelik v.b. yasal düzenlemelerin getirdiği zorunluluklara uyulması;
b. Yetkili idari veya adli otoriteler tarafından, usulüne göre yürütülen bir araştırma veya soruşturmanın yürütülmesi amacıyla, İşveren ile ilgili ve usulüne uygun olarak bilgi talep edilmesi.
c. Hak sahiplerinin haklarının veya İşveren güvenliklerinin korunması için bilgi verilmesi halleridir.


Setrow, kişisel bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı; bunu bir sır saklama yükümlülüğü olarak addetmeyi ve gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tüm tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir. Setrow’un gerekli bilgi güvenliği önlemlerini almasına karşın, Site’ye ve sisteme yapılan saldırılar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, Setrow’un herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.

Setrow, İşverenin sitesinin kullanımına dair bilgileri, teknik bir iletişim dosyasını (Kurabiye-Cookie) kullanarak elde edebilir. Bahsi geçen teknik iletişim dosyaları, ana bellekte saklanmak üzere, bir web sitesinin, İşverenin müşterilerinin tarayıcılarına (browser) gönderdiği küçük metin dosyalarıdır. Teknik iletişim dosyası, bir web sitesi hakkında durum ve tercihleri saklayarak, internetin kullanımını kolaylaştırır. Teknik iletişim dosyası, bir web sitesini kaç kişinin kullandığı; bir kişinin web sitesini hangi amaçla, kaç kez ziyaret ettiği ve sitede ne kadar kaldığı hakkında istatistiksel bilgileri elde etmek amacıyla kullanılabilir. Elde edilen bu bilgiler işverene dinamik olarak izinli pazarlama mesajı ve içerik üretilmesine yardımcı olur. Teknik iletişim dosyası, ana bellekten veya işverenin e-mail adresinden veri veya başkaca herhangi bir kişisel bilgi almak için oluşturulmamıştır. Tarayıcıların pek çoğu, başta teknik iletişim dosyasını kabul eder biçimde tasarlanmıştır; ancak işverenler, dilerlerse teknik iletişim dosyasının gelmemesi veya teknik iletişim dosyası gönderildiğinde ikaz verilmesini sağlayacak biçimde, tarayıcı ayarlarını değiştirebilirler.


Setrow, işbu Gizlilik Politikası hükümleri 01.01.2011 tarihinde taraflarca imzalanan Gizlilik sözleşmesi ile birlikte kabul edilmiş ve yürürlüğe girmiştir.

sizi arayalım
bilgi bankası abone ol


Setrow Markalar Setrow Markalar Setrow Markalar Setrow Markalar Setrow Markalar Setrow Markalar

footer üst

ADRES
İçerenköy Mh. Çayır Cd. Özce Center No:3 Kat:5
Ataşehir / İstanbul
İLETİŞİM
+90 (216) 577 78 05
TAKİP ET
facebook   youtube   twitter   google plus
özellikler
sistem özellikleri
bayilik
bayilik hakkında
bayi paneli özellikleri
bayilik başvurusu
email marketing
bilgi bankası
destek
setrow api
hakkında
kurumsal
yönetim kurulu
insan kaynakları
iletişim
yasal uyarı
anti-spam politikası
kullanım şartları
gizlilik politikası


Setrow altyapı