Email Marketing Kayıt Ol
Icon Telefon  Satış : 444 62 45     Icon Telefon  Destek : 444 62 45
En Üst Kenar

Teknolog Bilgi Teknolojileri ve Sistemleri A.Ş. kurucu ortaklarından olan Eren Yalcındağ, 2008’de Başkent Üniversitesi Management Information Systems bölümünde ögrenim gördüğü sıralarda Setrow.com’u hizmete açmıştır. Yalçındağ, bu süreçte çeşitli e-ticaret sitelerinde yazılım ve yönetim görevlerinde yer almıştır.
İ.T.Ü. Mimarlık Fakültesi’nden mezun olan Aydonat Atasever, GittiGidiyor.com projesinin kurucularındandır. 2011 yılında GittiGidiyor.com projesini EBAY'e sattıktan sonra ipara.com projesini yaratarak şu anda yönetici ortak olarak çalışmaktadır. Atasever aynı zamanda Magnet A.Ş. (İstanbul.net, Ankara.net, Uzmantv.com, Timsah.com), Cimri.com, Markapon.com kurucularındandır.

İ.T.Ü. Mimarlık Fakültesi’nden mezun olan Burak Divanlıoğlu, GittiGidiyor.com projesinin kurucularındandır. 2011 yılında GittiGidiyor.com projesini EBAY'e sattıktan sonra ipara.com projesini yaratarak şu anda yönetici ortak olarak çalışmaktadır. Divanlıoğlu aynı zamanda Magnet A.Ş. (İstanbul.net, Ankara.net, Uzmantv.com, Timsah.com), Cimri.com, Markapon.com, Pabbuc.com, İndirdik.com kurucularındandır.
İ.T.Ü. Mimarlık Fakültesi’nden mezun olan Serkan Borançılı, GittiGidiyor.com projesinin kurucularındandır. 2011 yılında GittiGidiyor.com projesini EBAY'e sattıktan sonra ipara.com projesini yaratarak şu anda yönetici ortak olarak çalışmaktadır. Borançılı aynı zamanda Magnet A.Ş. (İstanbul.net, Ankara.net, Uzmantv.com, Timsah.com), Cimri.com, Markapon.com, Pabbuc.com, İndirdik.com kurucularındandır.

İstanbul Üniversitesi İngilizce İşletme Bölümü mezunu olan Turgut Taneli, Bilişim Teknolojileri sektöründe profesyonel hayatına 1996 yılında başladı. Turgut Taneli, Link Bilgisayar A.Ş., Turk.Net A.Ş. ( Ex Netone A.Ş.), Doğan Holding bünyesinde Doğan Telekom & Smile Adsl ile D-Smart şirketlerinde ve Apsis International AB’de Satış, Pazarlama, İş geliştirme, operasyon müdürlüğü ile aynı şirketlerde Direktör’lük, Ülke Müdürlüğü görevlerini yürüttü.

sizi arayalım
bilgi bankası abone ol

Setrow Markalar Setrow Markalar Setrow Markalar Setrow Markalar Setrow Markalar Setrow Markalar

footer üst

ADRES
İçerenköy Mh. Çayır Cd. Özce Center No:3 Kat:5
Ataşehir / İstanbul
İLETİŞİM
+90 (216) 577 78 05
TAKİP ET
facebook   youtube   twitter   google plus
özellikler
sistem özellikleri
bayilik
bayilik hakkında
bayi paneli özellikleri
bayilik başvurusu
email marketing
bilgi bankası
destek
setrow api
hakkında
kurumsal
yönetim kurulu
insan kaynakları
iletişim
yasal uyarı
anti-spam politikası
kullanım şartları
gizlilik politikası


Setrow altyapı